Przedsiębiorstwo "WI - TA" s.j. ul. 29-go Listopada 7 16-300 Augustów
Tel: 87-643-49-84  Fax: 87-643-49-84  Pensjonat kom. 512-413-915  Restauracja kom. 512-413-914
info@pensjonat.augustow.pl

Catering

Catering

Jako firma restauracyjno-cateringowa doświadczona ponad 20-letnim stażem, możemy Państwu zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.  Oferujemy Państwu szeroki wybór dań: zimne i gorące bufety, uroczyste kolacje, przerwy kawowe. Organizujemy niezapomniane spotkania firmowe, bankiety, brunche i inne uroczystości na każdym etapie organizacji dbając o Państwa wygodę i zadowolenie.

 Potrafimy odpowiednio zaaranżować dowolne wnętrze zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów, przemieniając je w efektowne sale bankietowe. Urządzamy wytworne przyjęcia w formie bankietu według Państwa życzeń.

Specjalizujemy się zarówno w obsłudze bankietów w formie stołu szwedzkiego, jak również typowych przyjęć z obsługą kelnerską. Przygotowujemy dania z tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej, oferujemy różnorodny wybór wędlin i mięs oraz wyśmienite desery.

Każdy rodzaj imprezy – kolacji firmowej, spotkania biznesowego czy bankietu – możemy przygotować kompleksowo i od podstaw. Wybrana przez Państwa sala bankietowa zostanie przygotowana z najwyższą starannością w taki sposób, aby spełnić Państwa oczekiwania. Zadbamy o każdy szczegół, aby uczestnicy przyjęcia czuli się doskonale i mogli skosztować znakomitych potraw.

Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Naszym założeniem jest by każdy posiłek był na miarę VIP’ów przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Catering - Pensjonat Żagielek Augustów

spotkania firmowe

Catering - Pensjonat Żagielek Augustów

zimne i gorące bufety,

Catering - Pensjonat Żagielek Augustów

uroczyste kolacje

Catering - Pensjonat Żagielek Augustów

komunie, stypy, konsolacje

Pensjonat Żagielek Zapraszamy